Hlavní postavy z GTA SA - 2.část

25. června 2007 v 14:58 | Sam32 |  Postavy v GTA SA - 2 část
Mark "B-Dup WayneOG B-Dup se nedávno a podezřívavě odstěhoval ze svého domu v Gantonu do Glen Parku, kde mají své teritorium The Ballas. Fámy naznačují, že byl zatažen do nějakých "nekalých" aktivit. Obvinění, či uvěznění jeho unesených přátel trvá dál. Občas je v jeho společnosti vidět Big Bear, kterému prodává drogy.
Marka dabuje Jayceon Taylor, jenž je známým hudebníkem, vystupujícím pod jménem The Game.
Jeffery "OG Loc" Martin


Chce být nejznámějším gangsterským rapperem, avšak zatím nemá, kromě několika pokut za špatné parkování žádný záznam v rejstříku a jediné co zatím dělá je, že uklízí záchody v jedné restauraci. Chystá se vydat své první album. Většina lidí o něm tvrdí, že je nejhorším rapperem všech dob, ale OG tvrdí, že jediný problém, který mu stojí v cestě za slávou je Maddog.
OG Loca dabuje Jonathan Anderson, začínající herec.
Ken RosembergPřáteli oslovován jako Rosie, což nesnáší. Ken, stejně jako ve Vice City trpí nedostatkem důvěry a trpí mnoha duševními depresemi a závislostí na drogách, díky niž nedokáže racionálně uvažovat a je dost velkým zmatkářem. Ken Stojí jako prostředník mezi třemi mafiánskými rodinami a pokud dojde k jejich znepřátelení (což se blíží), on to odnese jako první. Má spojitost s Kenem Paulem, Maddogem a Meccerem.
Kena dabuje stejně jako ve Vice City Bill Fichtner, jenž je známým dublérem.
Kent Paul


Kent Paul je další z dřívějších dílů známá postava. Kent se přestěhoval z Vice City do San Andreas. Věří, že trpí silnou závislostí na drogách, což není pravda a také si myslí, že je nějaký mafiánský boss, což pravda také není. Kent se dělá důležitým a potřebným, což, bohužel pro něj, také není… Má konexe s Kenem Rosembergem a Maccerm, který je jeho přítelem a oslovuje ho Paulo.
Paula dabuje Danny Dyer, který také daboval Kenta ve Vice City, nebo filmu "Human Traffic".
Salvatore LeoneDon Salvator Leone se vrací společně s přítelkyní Mariou z GTA3. Leone je vůdcem Leonovi rodiny, mafie, jenž podniká v Caligula's Casino. Uzavřel spojenectví s rodinou Sindacco, což ho stálo 5 000 000 $. Společně se chystají odstranit třetí, Forelliho rodinu.
Leoneho dabuje Frank Vincent, herec jenž se proslavil filmem "Mafiáni" a je velmi aktivním filmovým a seriálovám hercem.
Jethro a Dwaine


Obrovští, avšak stále rozhádaní přátelé. Jethro pracuje u Xoomer benzínky v Easter Basin v San Fierru a má malý problém s drogami. Dwaine rozjel pojízdný obchod s hotdogy. Obchody váznou a tak oba přijmou nabídku pracovat u CJ v garážích, neboť se oba vyznají v autech. Oba se objevili již ve Vice City, kde jim, ale Vercetti skoupil jejich podnik a oni odešli.
Jethra dabuje John Zurhellen a Dwaina Navid Khonsari, jenž dabovali postavy ve Vice City a Max Payenovi..
Mike TorenoBoj proti komunistům, ochrana USA a nelagální podnikání na vlastním písečku. Toreno je tajným agentem CIA, vlastnící ranch v Tiera Robadě a vydírá CJ, aby mu pomohl v jeho mezinárodním obchodu s drogami. Mike má mnoho nepřátel a používá CJ jako "štít" proti nim. Stále Carla sleduje a všude má své lidi. Nebezpečný, ale pokud mu pomůžete nezapomíná.
Torena dabuje James Woods, známý herec nominovaný na Oscara. Hrál ve filmech jako: "John Q, Stuart Little, Final Fantasy, Specialista"
T-Bone Mendez


T-Bone je členem syndikátu Loco. Jedná se o krvelačného mexického zabijáka, jenž je ve spojení s Torenem, Ryderem, Bigsmokem a Jizzym B. Je také členem San Fierro Rifa a řídí drogový obchod.
Mendeze dabuje Kid Frost, mexický rapper
Jizzy BJizzy pomáha s drogovým obchodem Loco Syndicate a řídí vlastní nevěstinec v San Fierru. Je to zřejmě největší pasák na západním pobřeží. Velmi výstřední chování a vzhled. Spolupracuje s T-Bone Mendezem,Torenem a ostatními zapletenými do drogového obchodu.
Jizzyho dabuje Charlie Murphy, bratr Eddiho Murphyho.
MaddogMaddog je hip-hopový umělec, místní legenda. Trpí ale obrovskou osobní tragedií, jeho manažer totiž údajně spáchal sebevraždu a on propadl drogám a alkoholu, který ho dovede až k pokusu o sebevraždu. Maddog vlastní obrovské sídlo v Mulhollandu v Los Santos. Nikdy nebyl v žádném gangu.
Maddoga dabuje hip-hopová legenda Ice-T.
ZeroZero je 28 letý nadšenec do elektroniky, který vlastní obchod s radiem ovládanými modely, u kterých nenávidí, když je někdo nazývá hračkami. Nyní je ve válce s konkurenčním prodejcem Berkleym. Tento nekonečný boj trvá již mnoho let. Zero je propojen s Triádami.
Zera dabuje David Cross, mladý herec, jenž se objevil například v "Man in Black 2, Scary Movie 2, Man in Black, Dr. Dolitle..
The TruthMuž míru, hippie. Truth ví vše o vládních spiknutích a společně s Jetrem a Dwainem bojují proti vládě. Jako základnu mají pojízdnou dodávku zvanou "mateřská loď", v níž navštěvují květinové festivaly. The Truth je ve spojení s Tenpennym. Neustále klidný a vyrovnaný muž.
Trutha dabuje Peter Fonda, hollywoodský veterán, jehož proslavil film "Bezstarostná jízda" be kterém hrál, napsal k němu scénář i jej spolurežíroval..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama