Easter Eggs v GTA 4

12. července 2007 v 21:03 | JOJO86 and Sam32 |  Easter Eggs v GTA 4
Rockstar slíbil, že nás ani nyní neušetří svému typickému humoru a proto i do vážněji a temněji pojatého GTA IV zakomponoval easter eggy.
El Burro na stěně
Pamatujete si na El Burra? Správně, vůbec si ho nepamatujete. On se totiž v GTA III neobjevil. Je to postava zadávající telefonické a mise a jeho fyzickou podobu vidíme jen na předním coveru GTA III vlevo dole. V 2. traileru se při scéně, kdy se Niko krčí u stěny mihnul jeho obrázek nakreslený na zdi přesně jako jeho artwork t GTA III coveru. Rockstar tím možná chtěl zobrazit návaznost mezi díly a jestli se ve hře Burro objeví, o easter egg se asi jednat nebude, což je však velmi nepravděpodobné. S největší pravděpodobností se tu jako v GTA III neobjeví a jeho obrázek bude pro pamětníky připomenutím slavné "trojky".
Statue of Happiness
V prvním traileru jsme Sochu štěstí viděli pouze zezadu. Rockstar k tomu má totiž možná důvod a chystá ji nějakým způsoben zesměšnit. V druhém traileru sochu už vidíme i z boku ale bohužel z dálky a připadá mi, jako by držela plechovku místo pochodně. Možná se jedná pouze o zkreslení, ale proč by Rockstar do svých trailerů dával největší symbol Liberty City (New Yorku) pouze zezadu a z boku tak, aby nebyl vidět předek? A když celá socha easter egg nakonec nebude, Rockstar si určitě nenechá ujít příležitost napsat něco vtipného do desek, které drží v ruce.
"69"
Těžko říct, proč si Rockstar tak oblíbil toto číslo. Prý se jedná o sexuální podtext, ale nebudeme o ničem spekulovat - faktem je, že šedesátdevítka se v GTA objevovala o dost častěji než jiná čísla. Naposled jako číslo mola v misi Pier 69, kde musíte zabít Rydera, nebo Area 69. A vzpomeňme na GTA: London '69. V GTA IV se už toto číslo objevilo a to v druhém traileru. V ulici jíž Niko projíždí je restaurace nebo rychlé občerstvení s názvem "69th Street Dinner" (Večeře na 69. ulici). Možná se časem objeví i víc odkazů na toto číslo.
Hry od R* v obchodech a reklamy na R*
Jeden z nejznámějších easter eggů vůbec, který se objevil skoro ve všech dílech série. V San Andreas jsme si mohli všimnout při návštěvě Zerova obchodu vystaveného VIce City a Manhuntu. V GTA III byly zase na několika místech billboardy s reklamou na Rockstar. Pokud jsou zprávy pravdivé a bude opravdu přístupná spousta interiérů, určitě se podobného vtípku v podobě vystavených her od R* dočkáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snoopy Snoopy | Web | 3. února 2008 v 23:05 | Reagovat

Koukněte na můj blog jmenuje se www.fm2.blog.cz

Je nic moc ale stojí za to!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama