Hlavní postavy v GTA 3

12. července 2007 v 21:40 | JOJO86 and Sam32 |  Hlavní postavy v GTA 3
Zde máte přehled hlavních postav, které potkáte ve hře.
1) Claude Speed
Hlavní hrdina celé hry, za kterého hrajete. Nepromluví sice ani slovo, ale je to dost tvrdý chlapík. V úvodu ho při vykradení banky zradí jeho přítelkyně Catalina, on ale přežije, dostane se při transportu do vězení na svobodu a pátrá po Catalině celou hru.
2) 8-Ball
Jeden ze spoluvězňů, kterému se podaří s vámi uprchnout. Najde vám novou skrýš a zajistí práci u mafie. Má po celém Liberty tři podniky s výbušninami, tak se tam nezapomeňte stavit pro nějaké ty prskavky.
3) Luigi
Jeden z vůdců mafie, která ovládá Portland. Budete pro něho chvíli pracovat, než si zajistíte vyšší a lépe placenou práci.
4) Mick
Jedna z největších goril, která pracuje pro Luigiho. Je to jeho osobní stráž, bez které nejde Luigi téměř nikam.
5) Misty
Jedna z největších šlapek v Luigiho klubu. Několikrát ji budete muset někam odvézt.
6) Joey Leone
Druhý z menších mafiánských bossů. Má svoji autoopravnu kousek od přístavu. Budete pro něj také chvíli pracovat.
7) Tony Ciprani
Třetí takový mafiánský miniboss, pro ketrého budete pracovat. Jeho matka má restauraci uprostřed Saint Marks.
8) Salvatore Leone
Největší a jediný skutečný boss sicilské mafie, i když si občas ostatní myslí, že tomu tak není.. Velice vážená osoba, která pro vás bude mít nějakou tu fušku. Nakonec vás bude chtít zabít, ale to se mu nepovede. Ihned po tom zabijete vy jeho.
9) Maria
Jedna ze Salvatorových přítelkyň, se kterou se trochu více sblížíte. Zamiluje se do vás, pomůže útect ze Salvatorovy pasti a poskytne vám kontakt na japonskou mafii.
10) kudrnáč Bob
Jeden z barmanů u Luigiho a také vrchních práskačů kartelu. Za jeho drzost ho zabijete.
11) Asuka
Hlavní šéfka japonské mafie - Yakuzy. Budete pro ní pracovat téměř do konce hry a ona vám pomůže se vším, co bude třeba. Nakonec ji ale Catalina zabije.
12) Ray
Policista, který pomáhá Yakuze a dohazuje jim informace. Budete pro něho často pracovat a nakonec se vám vaše skutky bohatě odmění, než odletí do Vice city.
13) Kenji Kaseno
Bratr Asuky a druhý vůdce Yakuzy. Vlastní kasino na Staunton Islandu a budete pro něj pracovat. Nakonec ho ale kvůli nutné válce zabijete.
14) Donald Love
Velice vážený člověk a bohatý. I pro něj budete pracovat za dost slušné peníze a stanou se z vás obchodní partneři.
15) Old Gentleman
Starý orientální gentleman, kterého vysvobodíte pro Donalda. Mimochodem ho zajal kartel v úvodním intru.
16) Miguel
Druhý z bossů kolumbijského kartelu, kterého chytnete a vyslýcháte. Za prozrazení tajemství ho Catalina zabije.
17) Catalina
Catalina je vaší přítelkyní do té doby, než při vykradení banky vám pošle kulku mezi oči. Je to mimo jiné i šéfka kolumbijského kartelu a budete se za ní honit celou hru. Nakonec ji i zabijete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog ???

Ano, je moc pěkný 47.1% (8)
Ano 17.6% (3)
Ujde 11.8% (2)
Moc se mi nelíbí 11.8% (2)
Ne !!! 0% (0)
Strašnej 11.8% (2)

Komentáře

1 .... .... | 12. července 2007 v 21:41 | Reagovat

Kdo dostane tento dopis, nechť políbí toho, koho má rád. Podívej se na tento dopis, byl vyslán Tobě pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl celý svět 9 krát. Nyní bylo štěstí vysláno Tobě. Obdržíš štěstí do několika dnů po obdržení tohoto dopisu, ale musíš ho poslat lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Neposílej žádné peníze, protože štěstí se nedá koupit. Odesílání tohoto dopisu nezdržuj, protože musí opustit Tvoje ruce do 96 hodin. Voják Ralf obdržel po odeslání 20-ti kopií 7 milionů dolarů. Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jí udělala 20 kopií a za několik dnů vyhrála 20 tisíc dolarů. Jana Dolanová dostala tento dopis a ve 20-ti kopiích ho nechala udělat, ale zapomněla je poslat. Ztratila práci, ale když kopie opožděně odeslala, získala ještě lepší práci než měla. Pavel Bura dopis vyhodil a za několik dnů zemřel. Přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Tento řetězec pochází z Venezuely a byl vyslán Tobě. Byl psán Linetem Doudem, misionářem z J. Ameriky. Kopii tohoto dopisu musí obdržet celý svět. Po několika dnech se dočkáš překvapení. Je to pravda! Když nevěříš pověrám, dávej pozor, co se stane po 4 dnech. Tak hodně štěstí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama