Policejní hvězdičky v GTA Vice City

9. července 2007 v 18:12 | JOJO86 and Sam32 |  Policejní hvězdičky v GTA VC
Tak jako v GTA 3, i ve Vice city vás za prohřešky honí policie. Čím horší jsou vaše činy, tím více státních orgánů vás hledá. Zde najdete všechny informace o úrovních hledanosti.
1) Jedna hvězda
Při první hvězdě se na vás místy vyřítí pochůzkáři, kteří zrovna budou na ulici. Policie je ale naprosto neorganizovaná a nijak se nedomluví, jak vás chytí. Snadno je setřesete.
2) Dvě hvězdy
Při dvou hvězdičkách se nic moc nemění, jen po vás jdou policisté s posilou - jedou dva v autě.
3) Tři hvězdy
Tři hvězdičk skýtají menší problém, protože je do akce zařazen i pátrací vrtulník. Policisté připravují zátarasy z aut a pochůzkáři vybalují hřebíky, kterými si propíchnete pneumatiky. Občas se objeví i auta detektivů a jiných nápomocných orgánů policie.
4) Čtyři hvězdy
Podobná úroveň, jako předtím, jen se do hledání zapojila i jednotka S.W.A.T. Jezdí ve větších nákladácích - Enforcer a jsou vybaveni samopaly a neprůstřelnými vestami.
5) Pět hvězd
Policisté nestíhají, do boje jsou nasazeni agenti FBI. Speciálně upravené samopaly a auta vás pronásledují na každém kroku. Jsou asi nejdotěrnější ze všech, protože vám stále bourají do auta.
6) Šest hvězd
Poslední úroveň a je nasazena armáda. Vojáci se samopaly M16 a tanky jsou nepříjemným oříškem a nemáte šanci na delší přežití.
To byl přehled těch, kteří po vás půjdou, ale lze se jich zbavit např. přestříkáním auta v Pay and spray nebo nalezením nějaké policejní hvězdičky. Rozmístění těchto hvězdiček je na následující mapě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajas Pajas | E-mail | 7. března 2008 v 20:31 | Reagovat

prosim te a jak tech 5-ti hvezdicek mam dosahnout??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama