Zbraně do GTA 3

12. července 2007 v 22:12 | JOJO86 and Sam32 |  Zbraně do GTA 3
Zbraně, které se vyskytují ve hře:
1) Ruční souboj
Když dojdou zbraně, nebo když nemáte jinou zbraň po ruce, musíte používat ruce nohy... Umlátit člověka dá celkem práci, proti skupině lidí nemáte skoro šanci.

2) Baseballka
Většinou ji najdete u své skrýše. Pokud nemáte jinou zbraň, dá se hojně využít v soubojích 1 na 1. Chcete-li někomu upravit haubnu na autě, je tento klacík to pravé do vašich ruček.

3) Colt .45

Obyčejná pistolka. Potřebujete-li někoho zastřelit, počítejte s tím, že to nebude tak snadné. Minimálně tři výstřely...
Používají policisté a méně vyspělé gangy.

4) UZI
První automat. Má velkou výhodu, dá se s ním střílet i z auta (při bočních pohledech, defaultně nadefinováno na klávesy 1 a 2 na numpadu)

5) Shotgun
Velice účinná proti autům, doporučuji střílet na oblast motoru. Není příliš přesná a na dálku je téměř k ničemu. Také má pomalé nabíjení.

6) AK-47
Starý známý kalašnikov. Ruský samopal, v arabských zemích je dostupný snad i v cukrárnách. Nedá se s ním střílet při chůzi, ale to je jen maličkost. Velmi dobrá zbraň.

7) M16
Těžký automat. Touhle mašinkou uděláte z auta za pár vteřinek hořící vrak. Pokud to myslíte se voji kariérou vážně, musíte ji mít! Za chůze se z ní samozřejmě střílet nedá.

8) Sniperka
Nechcete-li chodit gangsterům až pod nos, používejte tuto ostřelovačku. Hodí se hned v několika misích. Taky se s ní krásně ustřelují hlavy :) Zoomuje se PageUp/PageDown.

9) Bazooka
Zbraň hromadného ničení. Jedna rána stačí, aby auto či vrtulník přestaly existovat. Na tank to ale nestačí. Jo a bacha: Miřte dobře a nestřílejte na blízké terče, jinak vás to zabije!

10) Plamenomet
Tohle smažítko nemá moc využití. Lidé sice krásně hoří, ale autům to nic neudělá. Je to ale jediná zbraň, která dokáže zlikvidovat tank! A opět bacha, i vy můžete začít hořet!

11) Granát
Kovové vajíčko, nejspíš pukavec :) Dá se použít útočně i obranně (dle délky natažení a puštění). Zlikviduje lidi, auta, ale tank ani vrtulník ne. Upozornění: neházejte si ho pod nohy.

12) Molotov
Zápalná láhev. Má stejnou účinnost jako plamenomet, ale po dopadu se rozprskne do kruhu o velkém poloměru. Doporučuji nejprve vyzkoušet na volném prostranství.

13) Auto-bomba s dálkovým detonátorem
Namontuje vám ji pan 8th Ball ve svých garážích. Samozřejmě ne zadarmo. Než vylezete z auta, aktivujte bombu (defaultně levé tlačítko myši), vystupte a popoběhněte kousek dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog ???

Ano, je moc pěkný 47.1% (8)
Ano 17.6% (3)
Ujde 11.8% (2)
Moc se mi nelíbí 11.8% (2)
Ne !!! 0% (0)
Strašnej 11.8% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama